ul. Nowopogońska 98, 41-250 Czeladź    790 775 775

Poznaj wyjątkową jakość marki Blue

Kategoria: Blog

Jak czyścić tapicerkę skórzaną w aucie?

Skórzana tapicerka od lat jest w Polsce uważana za symbol wyższej klasy pojazdu i pewnego rodzaju “luksusu”. Choć obecnie jest już dostępna w przeważającej większości samochodów, nadal jest elementem mocno podnoszącym komfort jazdy. Co więcej, taka skórzana tapicerka zapewnia także trwałość i piękny wygląd, ale tylko pod warunkiem, że odpowiednio o nią dbamy. W zakres…

Zalety myjni bezdotykowych

Każdy, a przynajmniej większość z nas, uwielbia mieć czysty i lśniący samochód. Wolimy jeździć pięknie błyszczącym samochodem, a statystyki mówią, że takie samochody również szybciej się sprzedają. Cieszymy się z każdego spojrzenia kierowanego w stronę naszego auta.

Jak trwale zabezpieczyć lakier na samochodzie?

Chcesz zabezpieczyć lakier samochodowy przed uszkodzeniami i odpryskiwaniem? Sprawdź, jak skutecznie ochronić karoserię przed działaniem promieni słonecznych i zarysowaniami. Które produkty najlepiej sprawdzą się do pielęgnacji auta?

Dlaczego auta z salonów wyglądają tak nieskazitelnie?

Auto jest wizytówką swojego właściciela. Swoim wyglądem ma za zadanie odzwierciedlać jego charakter. Oprócz oczywistego podziału między choćby sedanami czy kombi, którego potrzeba warunkuje zakup. Wciąż jednak właściciel oczekuje, że będzie doskonałe.

Jak przygotować samochód na sprzedaż?

Sprzedażą samochodów używanych zajmują się w Polsce setki firm. Najczęściej oferują one samochody sprowadzone z zagranicy i dokładają wszelkich starań, aby w ogłoszeniach można im było nadać miano “jak spod igły”. Jeśli zatem chcemy sprzedać własny samochód, musimy dołożyć wszelkich starań, aby wyróżnić go spośród ogromnej konkurencji. Najlepszym sposobem jest zadbanie o jego idealny wygląd.