ul. Nowopogońska 98, 41-250 Czeladź    790 775 775

Poznaj wyjątkową jakość marki Blue

Kategoria: Blog

Sposoby renowacji lamp samochodowych

Renowacja lamp samochodowych pozwala na ich powrót do świetności, bez konieczności wymiany tego elementu na nowy. Jest to powszechnie stosowany zabieg, dający świetny efekt. Przygotowanie auta do sprzedaży jest dobrym momentem na odnowę reflektorów w aucie.  Na renowację lamp samochodowych jest kilka sposobów. Odpowiedni dobór zależy przede wszystkim od stanu lampy, oraz od decyzji renowatora.…

Jak czyścić tapicerkę skórzaną w aucie?

Skórzana tapicerka od lat jest w Polsce uważana za symbol wyższej klasy pojazdu i pewnego rodzaju “luksusu”. Choć obecnie jest już dostępna w przeważającej większości samochodów, nadal jest elementem mocno podnoszącym komfort jazdy. Co więcej, taka skórzana tapicerka zapewnia także trwałość i piękny wygląd, ale tylko pod warunkiem, że odpowiednio o nią dbamy. W zakres…

Zalety myjni bezdotykowych

Każdy, a przynajmniej większość z nas, uwielbia mieć czysty i lśniący samochód. Wolimy jeździć pięknie błyszczącym samochodem, a statystyki mówią, że takie samochody również szybciej się sprzedają. Cieszymy się z każdego spojrzenia kierowanego w stronę naszego auta.

Jak trwale zabezpieczyć lakier na samochodzie?

Chcesz zabezpieczyć lakier samochodowy przed uszkodzeniami i odpryskiwaniem? Sprawdź, jak skutecznie ochronić karoserię przed działaniem promieni słonecznych i zarysowaniami. Które produkty najlepiej sprawdzą się do pielęgnacji auta?

Dlaczego auta z salonów wyglądają tak nieskazitelnie?

Auto jest wizytówką swojego właściciela. Swoim wyglądem ma za zadanie odzwierciedlać jego charakter. Oprócz oczywistego podziału między choćby sedanami czy kombi, którego potrzeba warunkuje zakup. Wciąż jednak właściciel oczekuje, że będzie doskonałe.