Certyfikaty

Studio detailingowe Blue to przede wszystkim zespół wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji aut, któremu możesz zaufać. Aby efekty końcowe naszych realizacji  w pełni zaspokoiły wymagania naszych Klientów nieustannie szkolimy się z najnowszych technik i produktów detailingowych dostępnych na rynku. Poszerzanie naszej wiedzy i budowanie doświadczenia jest dla nas priorytetem, tak aby jakość naszych usług była niezmiennie na najwyższym poziomie, a wizyta w naszym studio była dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z działaniami studia, nie zapomnij odwiedzić i polubić naszego profilu na Facebooku.

5

#SONAX


Szkolenie firmy SONAX x Detailing Academy w zakresie mycia, polerowania i nakładania powłok zabezpieczających powierzchnię lakieru. Pełen focus na doskonałe wykończenie lakieru!
1

#2DAysFLEX


Szkolenie Detailing Academy w zakresie polerowania i władania maszyną rotacyjną dla doświadczonych detailerów. Pełen focus na głębokie rysy i możliwie najbardziej doskonałe wykończenie lakieru!
0

#2DAysFLEX


Szkolenie Detailing Academy w zakresie polerowania i władania maszyną rotacyjną dla doświadczonych detailerów. Pełen focus na głębokie rysy i możliwie najbardziej doskonałe wykończenie lakieru!
4

#1DAysFLEX


Szkolenie Detailing Academy w zakresie polerowania i władania maszyną polerską FLEX.
3

#5DAysBASIC


5-dniowe kompleksowe szkolenie detailingowe od Detailing Academy w zakresie valetingu, korekty lakieru, zabezpieczenia lakieru i wnętrz. Pełen focus na wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Certyfikat Carpro

Akredytacja Carpro


Nasze studio stało się oficjalnie licencjonowanym detailerem marki Carpro.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli jesteś zainteresowany usługą detailingową, zapraszamy na wizytę w naszym studiu oraz bezpłatną wycenę z zakresu kompleksowej pielęgnacji.

Być może zainteresuje Cię także:

MYJNIA BEZDOTYKOWA

W naszej samoobsługowej myjni do Twojej dyspozycji jest aktywna piana, mikro proszek, woskowanie, a także nabłyszczanie Twojego auta.
png2

kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Nasza myjnia czynna jest 24h/7.

sklep blue detailing

SKLEP Z KOSMETYKAMI DO PIELĘGNACJI AUT

Sklep Blue posiada szeroki asortyment profesjonalnych kosmetyków wysokiej klasy do pielęgnacji pojazdów. Odwiedź nasz sklep stacjonarny i zadbaj o swoje auto!