Studio detailingowe

Poznaj nasze kompleksowe studio pielęgnacji pojazdów i zaufaj naszym ekspertom w dziedzinie auto detailingu.

png2

Zobacz usługi studia

myjnia

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Studio detailingowe Blue to zespół wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji, którzy zajmą się Twoim autem w nieszablonowy sposób. Efekty końcowe naszych realizacji to wypadkowa naszego doświadczenia, profesjonalizmu, znajomości branży, technologii i naszej pasji do motoryzacji. Codziennie robimy wszystko aby nasze nasze usługi w pełni zaspokoiły wymagania naszych Klientów na długi czas, a wizyta w naszym studio była dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem.

Logo Detailing Studio

Co robimy i dlaczego Blue?

Świadczymy usługi z szerokiego zakresu auto detailingu samochodowego, korekt, renowacji i zabezpieczeń lakieru oraz felg pojazdów.

Zastosowanie auto detailingu jest szerokie i sprowadza się do indywidualnych potrzeb danego auta i Klienta. W naszym studiu jesteśmy w stanie tchnąć nowe życie w auto nawet po wielu latach od zakupu, jak również zabezpieczyć i wypielęgnować nowe auto aby maksymalnie wyeksponować i przedłużyć jego piękno. Wierzymy, że szeroki pakiet usług, które wykonujemy w naszym studiu wyjdzie naprzeciw również Twoim potrzebom. 

Zapraszamy do kontaktu!

Zadbamy o Twój samochód

W warunkach domowych trudno skutecznie wykonać proces gruntownego czyszczenia wnętrza pojazdu oraz zabezpieczyć samochód z zewnątrz przed kurzem, smołą czy opadami atmosferycznymi. Dlatego też najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego detailera, który dysponuje odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i środkami pielęgnacyjnymi dopasowanymi do konkretnego pojazdu. Profesjonalista fachowo oceni stan samochodu i podejmie właściwe kroki, aby przywrócić pojazdowi blask. Pozostawienie samochodu pod jego opieką daje gwarancję, że powłoka lakiernicza nie zostanie naruszona, a zanieczyszczenia fizyczne zostaną skutecznie usunięte.

Właściwie wykonana kosmetyka samochodowa potrafi uwidocznić piękno każdego pojazdu. Detailing samochodu to też doskonałe rozwiązanie, kiedy trzeba przygotować auto do sprzedaży. Błyszcząca karoseria, wypielęgnowane i pachnące ozonem wnętrze znacznie podniesie estetykę samochodu i z pewnością zachęci potencjalnych klientów do jego zakupu.

Poznaj swojego detailera

Maciej bąk

Główny detailer, aplikator folii

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Być może zainteresuje Cię także:

MYJNIA BEZDOTYKOWA

W naszej samoobsługowej myjni do Twojej dyspozycji jest aktywna piana, mikro proszek, woskowanie, a także nabłyszczanie Twojego auta.
png2

kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Nasza myjnia czynna jest 24h/7.

sklep blue detailing

SKLEP Z KOSMETYKAMI DO PIELĘGNACJI AUT

Sklep Blue posiada szeroki asortyment profesjonalnych kosmetyków wysokiej klasy do pielęgnacji pojazdów. Odwiedź nasz sklep stacjonarny i zadbaj o swoje auto!