ul. Nowopogońska 98, 41-250 Czeladź    790 775 775

Poznaj wyjątkową jakość marki Blue

Auto detailing zewnętrzny

Auto detailing jest jeszcze stosunkowo mało znaną dziedziną motoryzacji, ale popularność usług tego typu w naszym kraju stale rośnie. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że dokładne czyszczenie, mycie i polerowanie pojazdu wpływa nie tylko na jego atrakcyjny wygląd, ale też przedłuża sprawność i żywotność samochodu. Warto więc raz na jakiś czas poświęcić trochę czasu i gruntownie zadbać o poszczególne elementy wyposażenia, aby dłużej cieszyć się ich wyglądem i trwałością.

Nasze studio oferuje bogaty pakiet usług, aby samochód lśnił zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Przed podjęciem jakichkolwiek działań auto zostaje poddane fachowej ocenie, w której trakcie analizowany jest jego stan i oczekiwania Klienta. W zakres auto detailingu zewnętrznego wchodzą usługi pielęgnacyjne oraz zabezpieczające karoserię, opony, felgi i plastiki. Wykonujemy renowację i polerowanie lakieru, aby zabezpieczyć powłokę lakierniczą na wiele miesięcy.

Auto detailing wewnętrzny

W naszym kompleksie pielęgnacji samochodów i motocykli całościowo dbamy o stan i wygląd pojazdu. Pielęgnacja zewnętrznych elementów, takich jak szyby, karoseria, opony, reflektory, plastiki i felgi byłyby niekompletne, gdyby nie dbałość o wygląd i zapach we wnętrzu pojazdu. Wykonujemy m.in. pranie tapicerek o dowolnym składzie materiałowym, dywaników oraz dezynfekcję i odświeżenie zapachu w samochodzie. Kosmetyki dobieramy precyzyjnie do potrzeb. Po opuszczeniu naszego studia samochód lśni jak nowy i pachnie świeżością, co często zdumiewa nawet naszych Klientów. Do skorzystania z usług auto detailingu zapraszamy także osoby, które chcą przygotować pojazd do sprzedaży.