ul. Nowopogońska 98, 41-250 Czeladź    790 775 775

Poznaj wyjątkową jakość marki Blue

Przygotowanie auta do sprzedaży

Sprzedaż pojazdu wymaga poczynienia odpowiednich przygotowań. Choć najważniejszy jest stan techniczny samochodu, nie można zapominać o estetyce i atrakcyjnym wyglądzie. Dokładne przygotowanie auta do sprzedaży jest inwestycją, która szybko się zwróci. Zniewalający blask karoserii, niczym tafla szkła i wypielęgnowane wnętrze wzbudzą zainteresowanie u potencjalnych nabywców.

Chcesz sprzedać samochód? Przyjedź do nas, poprawimy jego kondycję i wygląd, tak że będzie wyglądał, jak nowy!

Jak przygotowujemy auto do sprzedaży?

W naszym kompleksie pielęgnacji samochodów dbamy o auto zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Na początkowym etapie oceniamy stan nadwozia pojazdu, które zazwyczaj jako pierwsze zwraca uwagę kupującego. Po dokładnym usunięciu zabrudzeń i śladów wycieku płynów eksploatacyjnych skutecznie pozbywamy się ewentualnych śladów korozji z całej powierzchni lakieru. Wykonujemy gruntowne polerowanie karoserii. Dzięki temu zabiegowi zostają zniwelowane drobne rysy, a lakier odzyskuje dawny blask. Mechaniczna polerka to jednak nie wszystko! Efekt nowości i świeżości uzyskujemy również poprzez wypielęgnowanie szyb, elementów plastikowych i opon. Po użyciu czernidła plastiki nie będą wyglądały na zmatowione, z kolei do opon stosujemy odpowiedni nabłyszczacz.

We wnętrzu zadbamy o czystość i stan tapicerki materiałowej lub skórzanej. Wypranie tapicerki to najszybszy sposób na usunięcie śladów jej zużycia, które powstały w trakcie codziennego użytkowania. Zajmiemy się także dywanikami i wykładziną w bagażniku. Do mycia, czyszczenia i pielęgnacji używamy specjalistycznych kosmetyków samochodowych. W asortymencie mamy preparaty, odpowiednie do stosowania na każdej powierzchni auta.